Tarihçe

Tarihçe

Tarihçe

Uzmanlar Katlanır Cam Balkon, 2007' den beridir mekanlarınıza değer katan katlanır, ısıcamlı, sürme, giyotin, ve pergola camlama sistemlerini mekanınıza en kullanışlı şekilde tasarlıyor, yalnızca TSE ve CE belgeli Avrupa standartlarında ürünler kullanarak mekanlarınızın uzun yıllar boyunca sağlamlığını ilk günkü gibi koruyup size hizmet etmesini sağlıyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız 2007 ' den itibaren dürüstlük, kalite ve istikrarla hareket etmeyi ilke edinen şirketimiz sizlere daha kaliteli, hızlı ve ekonomik ürün ve hizmetler geliştirerek mekanlarınızın konforunu artırmayı, daha kullanışlı ve verimli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Dış etkenlerden kaynaklanabilecek her tür arızayı güçlü yedek parça stoğumuz ve deneyimli ekibimizle hızla gideriyoruz.

Yükselen beklentilerinize Avrupa kalite belgeli malzemelerimiz, deneyimli ve dinamik ekibimiz ile karşılıyoruz. Uluslararası kalite standartlarında çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Tüm Türkiye’ye başta Diyarbakır ve çevre il - ilçeleri olmak üzere kaliteli ve hızlı hizmet veriyoruz.

Sizin için en uzun Cam Balkon çözümünün hangisi olduğuna daha kolay karar verebilmek, ve hızlı, kaliteli ve hesaplı bir konfor için bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Adeta cama can katarcasına, neredeyse 7/24 hizmet anlayışıyla, “Bütün güzelliklere bir de bizim yaptığımız cam balkondan bakmanız dileğiyle…